ДІПТ


Перейти к содержанию


______________________________________________________________________________________________________________

Дніпровський індустріально-педагогічний технікум
запрошує на навчання
на базі ПТУ (без здачі зно)


детальніше

_____________________________________________________________________________________

15.11.17


15 -17.11.2017 року студентство ДІПТ разом зі своїми керівниками груп презентували спільні творчі проекти приурочені Дню студентства у рамках фестивалю «Вдалий тандем”.Різноманітність ,багатогранність проектів вразили журі і глядачів. Учасники творчих проектів були відмічені грамотами за номінаціями: ” DANCE_VOKAL- клас- 2017”,гр. ММ – 17; ” Instrumental music - 2017 ” гр. ТМ-16; ” Фото -
музичний калейдоскоп -2017” гр. ММ-16;Найгуморостичніший проект - 2017 ” ЗВ- 17., ” Фотомузичний калейдоскоп -2017”, гр. ММ-16
Слід відмітити проекти в яких прийняли участь куратори групп: куратор гр. ТМ -17 Лобанова ВітаПетрівна, переможці у номінаціях ” Найоригінальніший проект - 2017”, ” Мас- Медіа -2017 ”,куратор гр. ТБ -17 Курпан Людмилі Іванівна, ” Бенефіс -2017” куратор гр. ТБ -16 Токарєва Олена Володимирівна, номінація : «Хореографічний бум” куратор гр. ММ-15 Устименко Олеся Олександрівна, ” Декламація -2017” викладач Глущенко Світлана Михайлівна та Перелигін Ілля Сергійович - учень групи ЗВ-17(4).
Справжнім сюрпризом для студентства був виступ – привітання від педагогів ДІПТ у виконанні Баленко Юлії Аркадіївни, Михайліченко Анні Геннадіївни, Устименко Олесі Олександрівни.
«У талановитих педагогів і студенти талановиті» - саме ця думка пронизала весь фестиваль.
Продовження святкування відбулося 17 листопада, який відзначився як день самоуправління: студенти мали змогу ввійти в роль адміністрації технікуму: директора, заступників директора, завідуючого відділенням також кураторів навчальних груп і викладачів. Навчальний день пройшов згідно розкладу. Усі залишилися задоволені і «викладачі», і «студенти».
У вестибюлі проводився експрес – тест психологом ДІПТ Кальник Мариною Геннадіївною, метою якого було виявлення на скільки позитивного налаштування мислення наших студентів. Після обробки результатів було виявлено, що навчання в закладі для контингенту проходить із задоволенням.
ДІПТ- велика, дружна сім`я свою велич, згуртованість було продемонстровано під час флеш- мобу під керівництвом студентки ТБ-17 Лисициної Валерії.


______________________________________________________________________________________________________________

14.11.17

Відбулася зустріч голів студентського самоврядування закладів вищої освіти l-ll р.а. району із начальником управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання ДМР Odarka Belaya головою Новокодацькоi районної у м. Днiпрi ради Денисенком О. О., та молодіжною адмiнiстрацiєю Новокодацького району напередодні свята Міжнародного Дня студентів. У неформальній атмосфері за чашкою чаю поспілкувались про нагальні потреби молоді та їх досягнення в роботі студентського самоврядування.
Роботу студентського самоврядування ДIПТ представила голова Комітету у справах молоді Гординська Крiстiна.


______________________________________________________________________________________________________________

13.11.17

13 листопада 2017 року на базі Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму відбувся круглий стіл на тему «Відповідність структури національної освітньої системи сучасним потребам економіки та суспільства». Учасники круглого столу:
1.Голова ради директорів ПТНЗ Дніпропетровської області, директор Дніпровського індустріально-педагогічного технікуму Петков Валерій Захарович.
2.Голова Асоціації професійно-технічної освіти в Дніпропетровській області, директор НМЦ ПТО Василиненко Віктор Михайлович
3.Директор Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти, голова Екзаменаційної кваліфікаційної комісії ДІПТ Кривозуб Віктор Маркович.
4.Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів Сова Іван Матвійович.
5. Заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО Гришаєва Олена Вікторівна.
6. Педагогічний колектив та органи студентського самоврядування ДІПТ.

Порядок денний:
13.00-13.10
—вітальне слово директора Дніпровського індустріально-педагогічного технікуму Петкова Валерія Захаровича
13.10-13.30—«Про виклики сьогодення системи формування трудового робітничого потенціалу на етапі децентралізації та реалізації нового Закону України «Про освіту»» - директор НМЦ ПТО Василиненко Віктор Михайлович
13.30-13.40— Обговорення – учасники круглого столу
13.40-14.00—«Концепція реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст (проект)» - заступник директора з навчальної роботи ДІПТ Шульга Олена Станіславівна
14.00-14.10—Обговорення – учасники круглого столу
14.10-14.30—«Презентація пріоритетних напрямків Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області у 2018 році та співпраця з Дніпровським індустріально-педагогічним технікумом» -заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО Гришаєва Олена Вікторівна
14.30-14.50—«Спільна праця професійно-технічних навчальних закладів, профспілки будівельної галузі та роботодавців в сучасній освітній системі»
Кривозуб Віктор Маркович – директор Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти
Сова Іван Матвійович – голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів
14.50-15.00—Обговорення – учасники круглого столу
15.00-15.10—Заключне слово директора ДІПТ Петкова Валерія Захаровича
За результатами круглого столу складено рекомендації.

______________________________________________________________________________________________________________

10.11.17


З нагоди Дня української писемності та мови у технiкумi пройшли заходи. Студенти та педагоги взяли участь у написаннi Радіодиктанту національної єдності.


______________________________________________________________________________________________________________

30.10.17


30 жовтня 2017 року відбулось чергове засідання Педагогічної ради технікуму. Проведено аналіз виконання рішень попередньої педагогічної ради. Аналіз нового контингенту, адаптація учнів і студентів першого року набору до навчання в ДІПТ: проблеми та шляхи подолання. Розглянуто питання професійної орієнтації: сучасні підходи, педагогічні і психологічні аспекти. Висвітлено питання організаційно-методичних аспектів атестації педагогічних працівників у 2017/2018 н.р. Ґрунтовно проведено дослідження психолого-педагогічних, правових аспектів роботи зі студентами пільгової категорії. Також у різному відбулось ознайомлення педагогічного колективу із Законом України «Про освіту» від 05.09.2017 р.
По завершенню директор технікуму відзначив активну участь працівників у заходах міста та області, вручив подяки та грамоти.


Потокол засідання Педагогічної ради.


______________________________________________________________________________________________________________

30.10.17


28 жовтня – знаменна дата для України, адже цього дня нашу рідну землю було звільнено від нацистських окупантів. Це - той День, який став етапною, знаковою сторінкою минулої війни, вінцем подвигу всіх, хто в ті неймовірно тяжкі дні та ночі ніс свободу і життя українській землі.
Викладач історії Карчевська І.Д. підготувала усний журнал «Дніпропетровщина в роки війни».
Студенти групи ММ-17 поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам - Воїнам 152-ої стрілецької дивізії, що форсували Дніпро в жовтні 1943 року на знак шани до тих, хто загинув у Великій Вітчизняній війні.
Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн та вшановуємо світлу пам’ять всіх, кого забрала війна.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

______________________________________________________________________________________________________________

24.10.17


24 жовтня 2017 року на базі Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму пройшло засідання Обласного методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання ВНЗ І-ІІ р.а. під головуванням заступника директора з виробничого навчання Дніпровського транспортно-економічного коледжу. На засіданні ОМО з доповідями виступили заступник директора з НР ДІПТ Шульга О.С. «Про особливості навчання студентів ВНЗ І-ІІ р.а. в напрямку формування вмінь та навичок для здобування робітничих професій» (з досвіду роботи ДІПТ) та заступник директора з НВР ДІПТ Гладкова О.О. «Організація практичного навчання та стратегія партнерства з роботодавцями». Актуальні питання вищої освіти висвітлила начальник Дніпровської філія Інституту модернізації змісту освіти Гончарова Алла Вікторівна. В кінці засідання обговорено стратегічні питання роботи методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання.


Фото звіт

______________________________________________________________________________________________________________

23.10.17

Неймовірною і захоплюючою видалася екскурсія до Харкова –«Фемльдман-Екопамрку» у Дергачівському районі Харківської області, один з об'єктів природно-заповідного фонду України
На території «Екопарку» ростуть 6 видів місцевих рослин, занесених у Червону Книгу України, 18 видів тварин, занесених в Червону Книгу України та 5 видів тварин, занесених до Європейського червоного списку.
Після спілкування з природою учасників екскурсії чекало неймовірне театрально-мистецьке дійство «Декамерон».
Багато століть відділяє нас від тих бурхливих, багатих подіями років, коли жив і творив Дж. Боккаччо, але час не стер яскраві фарби безсмертного твору в основу якого лягли життєві випадки, які сталися у Флоренції і її околицях, місцеві анекдоти і перекази.
Спектакль «Декамерон» - постановка у стилі традиційного Венеціанського карнавалу, складається з декількох новел, то фарсово-фривольних, то лірико-трагічних.

Фото звіт


______________________________________________________________________________________________________________

22.10.17

Клубівці «Райдужного» долучилися «до прекрасного» - відвідали Дніпропетровський академічний театр драми і комедії виставу «Мнимый больной». Студенти отримали неймовірне задоволення від гри акторів, їхнього віртуозного вміння спілкуватися із глядацькою залою і заряджати позитивними емоціями.


Фото звіт

______________________________________________________________________________________________________________

11.10.17

Студенти технікуму традиційно взяли участь у фестивалі «Січеславські обереги - 2017». Демонструючи на сцені вокальні, ораторські та акторські здібності, юнаки і дівчата вразили глядацьку залу своїми талантами і вибороли першість у номінаціях «Народний епос» та «Козацький фольклор».

Своїми талантами нас вражали:

Гординська Крістіна, Іволга Олександр, Лук’яненко Микола, Скребньов Микола, Терещенко Іван, Скотаренко Владислав, Гречишніков Антон, Попков Сергій, Чернуха Владислав, Мельник Євген, Сікідіна Анастасія, Грицуля Владислав,Чернова Марина.

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо усіх зі святами Днем захисника України,
Покрови Пресвятої Богородиці та
Днем Українського козацтва!!!

______________________________________________________________________________________________________________

04.10.17

Напрочуд чарівним, веселим і, водночас, сердечним було привітання освітян студентами ДІПТ з Днем працівника освіти та Всесвітнім Днем вчителя.. Із вуст незмінних ведучих Ікола Івана та Лук’яненко Катерини лунали слова привітання з побажаннями доброго здоров’я і творчих успіхів.
Хореографічна композиція, виконана студентами групи ТМ-16 запалила глядацьку залу, а Ода жінкам-педагогам (гр. ТМ-17) розтопила їхні серця. Влучною і дотепною виявилася гумористична сценка зі студентського життя (гр. ММ-16,ТМ-16, ТМ-15).


Яскравими нотками свята зазвучали вокали Князєвої Інеси та Сікідіної Анастасії.

Свято вдалося!

Дякуємо нашим студентам за приємні враження та яскраві емоції!


______________________________________________________________________________________________________________

03.10.17

У один день у одному просторі гармонійно поєдналися два заходи «День музики» та фотовиставка «Краса рідного краю» автора Іванової Тетяни Ігорівни – друга ДІПТ.
Під звуки музики різних жанрів по-особливому сприймалися фотороботи з краєвидами природи Дніпропетровщини, визначними місцями, пам’ятками архітектури і мистецтва нашого міста.
Композиційною окрасою фотовиставки стала експозиція «Веселі нотки» виконана Діденко Катериною (гр. ММ-16).
Естетичне задоволення та піднесений настрій виразилися у «Дереві побажань».
Дякуємо нашому другу – митцю і художнику – Івановій Тетяні Ігорівні за надану неймовірну можливість доторкнутися до прекрасного у стінах нашого навчального закладу.


______________________________________________________________________________________________________________

02.10.17

З нагоди Дня професійно-технічної освіти в Україні студентами технікуму був підготовлений інформаційний вісник про історію, становлення і розвиток системи ПТО в Україні.
Також студенти привітали всіх педагогів і майстрів виробничого навчання з професійним святом.


______________________________________________________________________________________________________________

30.09.17

До Всеукраїнського Дня бібліотек у технікумі пройшла презентація бібліотеки ДІПТ: огляд новинок літератури, представлення найстарішого видання, найменшої і найбільшої книги бібліотечного фонду технікуму.
З нагоди 100-річчя бібліотеки ім. Вернадського було проведено віртуальну екскурсію до Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського.


______________________________________________________________________________________________________________

28.09.17

До річниці з дня народження В. Сухомлинського для майбутніх педагогів – майстрів виробничого навчання ПТНЗ - у технікумі пройшов педагогічний альманах «В. Сухомлинський: далекоглядний погляд у сучасність».
Під час заходу студенти пройшли стежками життя і творчості українського педагога , переглянули відео запис уроку В. Сухомлинського та поділилися власними враженнями.


______________________________________________________________________________________________________________

26.09.17


У рамках Року Японії в Україні в нашому закладі відбувся проект-презентація «Країна сонця - Японія», де студенти познайомилися з історією Японії. Також вони дізналися, що країна Вранішнього сонця відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають передання і традиції предків. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни.


______________________________________________________________________________________________________________

15.09.17

До річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО у технікумі пройшла конференція «Україна – НАТО: 20 років партнерства»


______________________________________________________________________________________________________________

14.09.17

У технікумі відбулися перші загальні батьків, на яких відбулося знайомство з адміністрацією технікуму, ознайомлення з уставними документами та законодавчою базою, що регулює освітній процес у ДІПТ, а також затвердження складу батьківського комітету.
Студентка Князєва Інеса розчулила усіх присутніх виконанням ліричної композиції «Батьки».


______________________________________________________________________________________________________________

12.09.17Спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту та Олімпійського тижня 2017 року

В Дніпропетровському індустріально-педагогічному технікумі вересня 201р.о 15:00 на спортивному майданчику відбулося спортивне свято, присвячене Днюфізичної культури іспорту.
На спортивне свято були запрошені такі почесні гості:
Рижикова Ганна – заслужений майстер спорту України, бронзова призерка Олімпійських Ігор в Лондоні (естафета 4*400м), Чемпіонка Європи та призерка Всесвітньої Універсіади;
- Дмитриченко Кіра – члени збірної області, чемпіонка України, області та міста в номінації CheerSolo, PoumDansDouble

Чубко Поліна - члени збірної області, чемпіонка України, області та міста в номінації PoumDansDouble
В спортивному святі змагалися студенти семи груп технікуму. Учасники приймали активну участь у всіх запропонованих змаганнях, але перемога дісталася лише найкращим, а саме:
I ступінь – 1 місце зб. ВПКР; 2 місце – гр. ЗВ-17;
II ступінь – 1 місце гр.ТМ-16; 2 місце гр.ТМ-15; 3 місце гр.ТМ-17,
4 місце- гр.ТБ-17.

Міні-футбольний матч між командами зб. ДІПТ та зб. ВПКР серед дівчат завершився з результатом 2:0, перемога дісталася збірній команді ДІПТ

Невід’ємною частиною змагань були вболівальники, які підтримували кожного учасника як найкращого. Студентки гр. ММ-16 та гр.ММ-17 підтримували учасників змагань своїми патріотичними піснями, приголомшливими танцювальними номерами студентки ВПКР

______________________________________________________________________________________________________________

09.09.17

Cтуденти технікуму взяли участь у фітнес - марафоні «Днепр-Фитнес-Штурм» з нагоди святкування Дня народження нашого рідного міста.
На Фестивальному причалі зібралось 6людей різного віку, різних нахилів, які одночасно виконували фітнес-вправи. Цей спортивний захід став рекордним по кількості людей та був занесений у Книгу Рекордів України.


Ми – серед рекордсменів!!!!!!


______________________________________________________________________________________________________________

08.09.17

Традиційно, на початку вересня, адміністрація технікуму проводить зустрічі з контингентом студентів першого року навчання, зі студентами пільгових категорій та мешканцями гуртожитку щодо ознайомлення з правами і обов’язками учасників навчально-виховного процесу, установчими документами, традиціями навчального закладу.


______________________________________________________________________________________________________________


01.09.17

Сьогодні ДІПТ радо зустрічав своїх нових студентіві старшокурсників!

Утеплому родинному колі своїм батьківським словом привітав директор технікуму – Петков В. З. Зі сцени звучали дружні поради старшокурсників новачкам і розповідь про студентське життя в ДІПТ.

Кожен студент-новачок отримав свій перший документ – залікову книжку, з якого розпочинається мандрівка у студентське життя.


День знань — день особливий, яскравий.
Адже попереду — навчальний рік.
Можливо, вдасться він жарким,
Але лише наполегливих слава чекає!
Бажаємо мужності, терпіння,
Відкриттів дивних і перемог.
І нехай прекрасні миті
На багато років залишать слід!


Головна | АБІТУРІЄНТАМ | АКРЕДИТАЦІЯ | Архів | Бібліотека | Батьківська сторінка | Доступ до публічної інформації | Історична довідка | Методична робота | Навчальний процес | Оприлюднення інформації про діяльність ДІПТ | Педагогична Рада | Соціально-психологічна служба | Студентське самоврядування | Охорона праці,безпека життєдіяльності | Фінансово-господарська діяльність | Контакти | Карта сайта


Назад к содержанию | Назад к главному меню